Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Bardzo się cieszymy, że niebawem będziemy mogli powitać Cię w Sosnowej Mili. Dla Twojej wygody poniżej wstawiamy garść najważniejszych informacji. Cieszymy się, że postawiłeś na komfortowy i bezpieczny pobyt w naszym ośrodku w Pobierowie.

Tak, nasz ośrodek oferuje bezpłatne miejsca parkingowe dla gości, przydzielane w zależności od rodzaju zakwaterowania. Domki mają przypisane określoną liczbę
miejsc parkingowych, podobnie jak apartamenty. Dodatkowy samochód to 20zł/doba.

Na ośrodku palenie wszelkich wyrobów tytoniowych jest zabronione, z wyjątkiem wyznaczonego miejsca do palenia.

Zakwaterowanie w naszym ośrodku jest bez wyżywienia. Każdy dom i apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię.

Do zejścia na plaże jest 5 minut i 10 minut do ścisłego centrum.

Przyjazd: Możesz zameldować się w naszym ośrdoku od godziny 16:00 do 20:00. Późniejsze godziny przyjazdu prosimy zgłaszać wcześniej do recepcji.
Odjazd: W dniu wyjazdu prosimy o opuszczenie zakwaterowania do godziny 10:00, aby umożliwić sprzątanie i przygotowanie dla kolejnych gości. Jeśli potrzebujesz późniejszego wymeldowania, skontaktuj się z recepcją, aby uzgodnić warunki.

Oczywiście! Posiadamy duże place zabaw. Znajdziesz tu huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownice, które zachęcają do kreatywnej zabawy na świeżym powietrzu.

Jak najbardziej! Zarówno przed jak i po zameldowaniu można zostawić samochód na
naszym parkingu po wcześniejszym zawiadomieniu recepcji.

Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą 30zł/doba. Dodatkowo, warto
zaznaczyć, że nasz ośrodek znajduje się obok najbliższego oraz jedynego zejścia na plażę, gdzie goście mogą spędzać czas z psem.

W szczycie sezonu nie ma potrzeby ogrzewania domów z racji na pogodę, w maju oraz we wrześniu dostawiamy grzejniki. Domy oraz apartamenty nie są klimatyzowane.

Nie ma takiej potrzeby, każdy domek i apartament jest wyposażony w parawan i dwa leżaki.

Tak, na naszym ośrodku znajdują się betonowe piece grillowe, gdzie nasi goście mogą przygotować pyszne posiłki na świeżym powietrzu. Zabrania się grillowania na tarasach i na kostce.

Tak, mamy dostępną pralkę dla naszych gości za dodatkową opłatą 30zł/pranie.