O nas

Nasz sosnowy azyl usytuowany jest w otoczeniu przepięknych lasów sosnowych, blisko morza i jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum. Obejmuje ogrodzony teren o całkowitej powierzchni 3500 m2. Nasza osada to 12 komfortowych domów z bali, każdy po 70 m2 + 15 m2 tarasu. Duża powierzchnia domów zapewnia komfortowy wypoczynek dla nawet 9 osób (wliczając dzieci), a ich przytulność podkreśla jasne, czyste, funkcjonalnie urządzone wnętrze. Domy są dwupoziomowe — parter 30 m2, piętro 40 m2. Nasz ośrodek to wymarzone miejsce dla najmłodszych. Duża przestrzeń i liczne atrakcje zapewnią aktywny wypoczynek Państwa pociechom. Ośrodek jest ogrodzony i gwarantuje pełne bezpieczeństwo rozbrykanym milusińskim. Otoczenie sosnowego lasu oznacza, że powietrze jest czyste i świeże. Bliskość morza pozwala w pełni cieszyć się wypoczynkiem — na plaży będą Państwo przed wszystkimi, a w nocy ukołysze Państwa do snu szum fal. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajdują się punkty gastronomiczne serwujące pyszne domowe obiady. Przyjeżdżając do nas, nie musisz rozstawać się ze swoim pupilem — z chęcią ugościmy i jego. Łatwy dojazd samochodem. Lotnisko w odległości ok. 1 godziny jazdy. Wystawiamy faktury VAT.

Nasza misja

Aby zapewnić Państwu maksimum komfortu,kierujemy się paroma prostymi zasadami:

Zabawa. Bezpieczeństwo. Zdrowie.

To wszystko, czego pragniemy dla naszych pociech. My to gwarantujemy — atrakcje zapewniające udaną zabawę i chwilę odpoczynku dla rodziców, bezpieczny, ogrodzony teren i dawkę jodu wzmocnioną aromatem sosen, które wpływają zbawiennie na odporność i układ oddechowy.

Jasne reguły gry.

W cenę domku wliczyliśmy opłaty za media, końcowe sprzątanie, parking w obrębie ośrodka a także dodatkowy sprzęt dla dzieci, tj, łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienkę, bramkę ochronną, więc nic Państwa nie zaskoczy. Prosto, jasno i bez przykrych niespodzianek.

Powrócisz tu.

Naszym największym sukcesem jest przekonanie Państwa, że warto do nas wracać. A tych mniej konserwatywnych z Państwa, którzy mają naturę odkrywców, namówienie do rekomendowania wypoczynku u nas rodzinie i znajomym. Do tej pory udaje nam się to w 100%.